?>
20 marca 2017

Integracja z portalami aukcyjnymi

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który zastanawia się, w jaki sposób zwiększyć wysokość generowanej sprzedaży w sklepie internetowym, to z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł działać skuteczniej w sieci. Czy wiesz, na czym polega integracja z portalami aukcyjnymi? Jest to rozwiązanie, dzięki któremu Twój sklep internetowy będzie funkcjonalnie połączony ze wszystkimi portalami aukcyjnymi, na których realizujesz działania z zakresu sprzedaży. Profesjonalna integracja z portalami aukcyjnymi pozwala nie tylko zwiększyć wysokość generowanej sprzedaży, ale również zaoszczędzić czas oraz zmniejszyć koszty pracy. To rozwiązanie, w które warto zainwestować, dlatego zapraszamy Cię do dokładnego przeanalizowania możliwości, jakie oferuje Redbay, ponieważ to najlepsza integracja z portalami aukcyjnymi dostępna na polskim rynku.


Jak dokonać integracji z portalami aukcyjnymi?

Redbay Integrator oferuje automatyczne integracje wymiany danych produktowych z portalami aukcyjnymi i systemami marketplace takimi jak Allegro, eBay, Amazon i inne.

Dzięki Redbay Integrator automatyzujemy procesy integracyjne:

  • Automatyczne publikowanie danych produktowych – Państwa produkty automatycznie pokażą się we wszystkich zintegrowanych kanałach sprzedaży. Zarządzacie Państwo produktami w jednym miejscu a są one dostępne jednocześnie w Allegro, eBay, Amazon i innych kanałach sprzedażowych.
  • Obsługa transakcji – W przypadku integracji z portalami aukcyjnymi transakcje które są dokonywane w kanałach sprzedaży automatycznie są przenoszone do zintegrowanych systemów sprzedażowych ERP, sklepów internetowych lub CRM.
  • Automatyczne zarządzanie stanami magazynowymi – W przypadku sprzedaży produktu w jednym systemie zmiana stanu magazynowego odnotowywana jest we wszystkich kanałach sprzedażowych automatycznie. np. sprzedając coś na Allegro automatycznie stan produktu wyrównywany jest na innych kanałach sprzedaży: sklepie internetowym lub innych portalach marketplace.
  • Obsługa posprzedażowa – Integracja z portalami aukcyjnymi pozwala na zintegrowanie sprzedaży w jednym systemie i spójną na obsługę posprzedażową. Niezależnie od tego w jakim systemie transakcja została przeprowadzona, zamówienie realizowane jest w ten sam sposób, a klient informowany jest o każdej zmianie statusu transakcji automatycznie poprzez e-mail lub sms z wykorzystaniem zunifikowanych szablonów informacyjnych.